Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Семен Новіков виборов бронзову медаль

Студент Харківського національного університету сільського  господарства імені П. Василенка Семен Новіков у перший день фіналів Кубку світу зі спортивної боротьби виборов бронзову медаль. Про це повідомляє Укрінформ.

Спортсмен посів третє місце у ваговій категорії до 87 кг.  У “малому фіналі”  Семен боровся за “бронзу” з іранцем Хоссейном Ахмадом Нурі та переміг його з рахунком 12:4.

Надаємо, що  11–14 грудня 2020 року у м. Бєлград (Сербія) проходив чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед дорослих, в якому у складі збірної команди України брали участь і студенти ННІ ПХВ ХНТУСГ:  майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу та Європи Ярослав Фільчаков та Майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу та чемпіон Європи Семен Новіков.