Профілактичне заняття з пожежної безпеки

У зв'язку зі збільшенням кількості пожеж з настанням холодів, співробітники разом із дирекцією навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка провели заняття для студентів гуртожитку, розташованого за адресою: Гвардійців-Широнінців, 43Б.

Захід проводили: директор ННІ МСМ Віталій Власовець, провідний інженер університету з охорони праці Микола Винокуров, провідний фахівець з охорони навколишнього середовища Щубка Ірина, доцент кафедри БЖП Ігор Черепньов.

  

Оскільки при виникненні надзвичайної ситуації саме комендант або заступник коменданта будуть першими керувати евакуацією студентів і надавати їм першу допомогу, то на цьому занятті вирішили нагадати і їм правила пожежної безпеки, а також які первинні засоби гасіння пожеж є і як ними користуватися, правила евакуації з будівлі.

На завершення бесіди доцент кафедри БЖП Ігор Черепньов розповів про правила пожежної безпеки в зимовий час.

  

Як відзначили співробітники університету, що подібного роду профілактичні бесіди дозволяють донести до слухачів максимально корисний об'єм інформації. Адже знання і навички, отримані студентами в ході таких занять, напевно виявляться життєво важливими.

Заняття з безпеки у навчальних корпусах та гуртожитках Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка будуть продовжені протягом всього зимового періоду.