Презентація програм стажування від Федерації «Обміни Франція-Україна»

7 листопада з офіційним візитом до Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка завітало керівництво Федерації «Обміни Франція-Україна». Поважних гостей зустрічали перший проректор Микола Лисиченко та керівник міжнародного відділу Юрій Вітковський.

Під час робочої зустрічі було обговорено сучасний стан співпраці університету з французькими партнерами. Представники Федерації відзначили, що співпраця з ХНТУСГ відбувається більше 20 років. За цей час французька сторона, завдяки своїм підприємствам та членським структурам, прийняла на практичні стажування багатьох студентів та викладачів нашого університету, які зуміли інтегруватися у французьке життя, як в професійному, так і в особистісному плані.

  

В свою чергу, перший проректор Микола Лисиченко наголосив на тому, що питання практичної підготовки та стажування за кордоном студентів і викладачів є одними з пріоритетних напрямів роботи університету, адже вони дозволяють враховувати сучасний досвід іноземних підприємств, удосконалювати знання іноземної мови, а, відповідно, майбутнім випускникам ХНТУСГ бути більш конкурентоздатними на сучасному ринку праці.

Наприкінці зустрічі було актуалізовано плани майбутнього співробітництва в рамках діючою Угоди про співпрацю і узгоджено план спільної роботи на 2019р.

Наступним етапом візиту стала презентація в стінах Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка для студентів та викладачів програм стажування від Федерації «Обміни Франція-Україна». ЇЇ проводили представники Федерації «Обміни Франція-Україна» пан Жан-Марі Діон та пан Т’єрі Абоно разом з перекладачем пані Анною Лапко.

Під час презентації було висвітлено наявні конкурси для студентів, випускників, молодих викладачів, докторів та кандидатів наук, аспірантів і викладачів, а також навчальних і наукових установ України.

По закінченню заходу відбулося жваве обговорення більшості конкурсних програм та конкретних процедур участі у відборі.