Про засідання Загальних зборів НААН

8 серпня 2019 року відбулися чергові Загальні збори Національної академії аграрних наук України.  
Згідно чинного законодавства та регламенту виборів президента та членів Президії Національної академії аграрних наук України, обрано новий склад президії НААН, а також більшістю голосів президентом Академії обрано академіка Ярослава Михайловича Гадзало. (http://www.naas.gov.ua/newsall/newsnaan/5327/)

Колектив Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка на чолі з ректор Олександром Нанкою вітають Ярослава Михайловича з перемогою!

Вас поважають як справжнього професіонала, досвідченого, авторитетного і уважного фахівця. У Вашому характері чудово поєднуються здоровий прагматизм, раціональний підхід до справи, чудове розуміння цілей і завдань управління і сучасний погляд на вирішення виникаючих проблем. Нехай ці якості й надалі слугують на благо та розвиток вітчизняної аграрної науки і освіти!

Бажаємо Вам щастя, міцного здоров'я, ще більших успіхів у Вашій нелегкій роботі, довгих років життя, благополуччя в родині і завжди відмінного настрою. Нехай цей чудовий день стане новим щаблем на шляху до найвищих надбань і найсміливішим мріям!