ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань "Галузеве машинобудування"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 року №1010 про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році, та з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка призначено базовим навчальним закладом.

16 та 17 квітня проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)».

      

      

О 10 годині розпочалося пленарне засідання. Почесних гостей та номінантів на нагороду привітав ректор університету, академік УНАНЕТ Олександр Володимирович Нанка, подякувавши присутнім за участь у конференції та давши напутні настанови студентам-учасникам конференції.

У цьому році почесними гостями та членами галузевої конкурсної комісії стали:

– Завідувач кафедри технології металів і матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, д.т.н. Глушкова Діана Борисівна;

–  Завідувач кафедри технології виробництва Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, д.т.н, професор Санін Анатолій Федорович;

– Професор кафедри ливарного виробництва Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», д.т.н., професор Пономаренко Ольга Іванівна;

– Професор кафедри технології машинобудування і ремонту машин Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, д.т.н., професор Полянський Олександр Сергійович;

– Професор кафедри автомобілє- та тракторобудування Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», д.т.н., професор Кальченко Борис Іванович;

– Доцент кафедри технології машинобудування і ремонту машин Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, д.т.н. Дубінін Євген Олександрович;

– Директор Харківської філії Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого, к.т.н., доцент Лебедєв Сергій Анатолійович;

– Головний фахівець державного підприємства «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «Енергосталь», к.т.н. Радченко Олександр Олексійович;

– Науковий співробітник відділу фізичних основ радіолокації Інституту радіофізики та електроніки імені Олександра Усікова Мальцев Валентин Петрович;

– Провідний науковий співробітник Харківської філії Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого, к.т.н. Коробка Андрій Іванович;

– Доцент кафедри надійності машин Національного університету біоресурсів та природокористування України, к.т.н., доцент Ревенко Юлій Іванович;

– Доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету, к.т.н., доцент Онопа Володимир Анатолійович;

– Декан факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету, професор Ковалишин Степан Йосипович.

      

      

Галузева конкурсна комісія на основі доповідей конкурсантів сформувала рейтинговий список робіт, визначила переможців та одноголосно затвердила протокол засідання. Згідно з протоколом:

Диплом І ступеня отримали:

  1. Ковтун Дар’я Миколаївна (Національний університет біоресурсів і природокористування України);
  2. Захаров Андрій Вадимович (Навчально-науковий інститут технічного сервісу);

Диплом ІІ ступеня отримали:

  1. Даниленко Владислав Олексійович (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара);
  2. Михайлович Богдан Валерійович (Харківський державний університет харчування та торгівлі);
  3. Куліш Сергій Сергійович (Харківський національний автомобільно-дорожній університет);
  4. Петров Руслан Максимович (Навчально-науковий інститут механотроніки та систем менеджменту);
  5. Піхоцький Владислав Іванович (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя);

      

Диплом ІІІ ступеня отримали:

  1. Виприжкін Максим Олександрович (Таврійський державний агротехнологічний університет);
  2. Кромський Андрій Сергійович (Миколаївський національний аграрний університет);
  3. Оліхович Михайло Іванович (Львівський національний аграрний університет);
  4. Трикін Денис Максимович (Центральноукраїнський національний технічний університет);
  5. Яковенко Андрій Михайлович (Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка);
  6. Тимченко Сергій Сергійович (Харківський національний автомобільно-дорожній університет);
  7. Кузьменко Олександр Олександрович (Навчально-науковий інститут технічного сервісу);
  8. Ростовський Іван Романович (Навчально-науковий інститут механотроніки та систем менеджменту).

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» та бажаємо не полишати обраного напрямку науковця, який є не досить простим, але необхідним та першочерговим для нашої Держави.