Всесвітній День туризму! Вітаємо!

25 вересня на базі санаторію «Березівські мінеральні води» відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. В урочистій атмосфері «винуватцям» свята було вручено грамоти та подяки від ХОДА, Харківської обласної ради, Управління культури та туризму ХОДА та Обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

Зі словами привітання на адресу туристичного товариства звернулися начальник Управління  культури та туризму О.А. Яцина, депутат обласної ради С.В. Родак, головний лікар КП Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» С.І. Сердюк. З доповіддю виступила директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Холодок В.Д., яка наголосила на перспективах розвитку туризму на Слобожанщині та консорціуму ЗВО, в яких є випускові кафедри зі спеціальності 242 «Туризм» з координації спільних зусиль щодо підготовки фахівців цієї галузі. В межах заходу відбулася екскурсія  лікувально-діагностичним комплексом санаторію та територією санаторію з дегустацією мінеральної води.

Присутні мали змогу дізнатися про минуле та сучасне санаторію, побачити затишний парк з великою кількістю оригінальних скульптур та пам’ятників. В заході взяли участь викладачі  кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, а саме зав. кафедрою, доц. Моісєєва Н.І та ст. викладач Омельченко Г.Ю.