Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Web of Science

Переглядів: 210
ФОТО
 

Сьогодні, 14 лютого, у конференц-залі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П Василенка в рамках освітніх заходів м. Харкова відбувся безкоштовний семінар на тему: «Додаткові можливості платформи Web of Science для науковця». Проводила захід фахівець з навчання клієнтів Clarivate Analytic Тіханкова Ірина.

Семінар відбувся з метою інтеграції університетської науки в європейський і світовий дослідницький та освітній простір через публікації в міжнародних наукометричних базах даних, забезпечення індексу цитування викладачів, поглиблення знань вчених по роботі з інформаційною платформою Web of Science.

Ірина Тіхонкова ознайомила присутніх викладачів, аспірантів, молодих вчених з можливостями платформи Web of Science, зокрема з інструментами Clarivate Analytics для вченого, бізнес моделями журналів і зазначила, де краще опублікувати роботу, щоб не загубитися в світі вчених.

фото
фото
фото
фото
Ключові слова:
Яндекс.Метрика