Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

День Енергетика і Мафія

Переглядів: 654
ФОТО
 

20 грудня в корпусі ННІ ЕКТ панувала особливо тепла атмосфера, адже студентська рада інституту проводила тематичне святкування Дня енергетика у стилі «Мафія».

Яскраві емоції визвала поява Жили В.І., Хандоли Ю.М. та Пазія В.Г. у ролі головних мафіозі. Гостей свята також радували своїми талантами як учасники Дебюту Першокурсника, так і студенти старших курсів, які мають значний досвід у проведенні таких заходів. Ведучі підготували конкурсну програму, в якій брали активну участь не тільки студенти, а й викладачі.

Особливостями цього свята були фотозона, біля якої із великим задоволенням фотографувалися всі охочі, і бар, де частували гостей чаєм та смаколиками.

фото
фото
фото
фото

В кожен свій виступ студенти вклали частинку своєї душі заради посмішок та задоволення своїх глядачів. І в котрий раз студенти ННІ ЕКТ довели, що наше студентство найкраще!

Особливо порадували викладачі, які пройнялися тематикою свята і прийшли в костюмах.

Наприкінці вечора студентів у телефонному режимі привітав з професійним святом перший проректор університету Лисиченко М.Л.

По закінченню була проведена святкова дискотека.

Вітаємо викладацький колектив інституту ЕКТ та студентів з Днем Енергетика!!! Хай завжди в ваших домівках буде світло, тепло, добробут, любов і повага!

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика