Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Даруйте оточуючим миті щастя, даруйте любов!

Переглядів: 671
ФОТО
 

Д о Дня святого Миколая, а також новорічних свят, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка організував святкові привітання для вихованців Кочетоцької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.

Доброю традицією для студентів та викладачів нашого університету став візит до цього закладу. Кожного року до сяючих зимових вогників казки додаються усмішки малечі, які дарує їм ХНТУСГ.

Впродовж тривалого часу Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат є підшефним освітнім закладом університету. Дружба, взаємодопомога та взаєморозуміння здавна об’єднують наші навчальні заклади, гостинно зустрічаючи один одного щоразу в своїх стінах.

фото
фото

Цьогорічний візит відзначився незабутніми виступами творчих колективів нашого університету, для яких уже традиційним стала зустріч Дня Святого Миколая саме у Кочетоцькій школі-інтернаті. Погодьтесь, ділитися гарним настроєм та святковими нотками з іншими – це і є щастя!

Звісно ж, не обійшлося і без подарунків – студентським парламентом була організована благодійна акція, яка допомогла зібрати кошти для покупки сучасного системного блоку, який представники ХНТУСГ вручили Кочетоцькому інтернату для подальшого технічного розвитку. А ще профспілковий комітет порадував усім дітлахам цукерки до свят.

фото

Вихованці та дирекція школи-інтернату отримали безліч позитивних емоцій і новорічний настрій.

Новорічні свята – це можливість здійснити чиюсь заповітну мрію, тому не залишайтесь байдужими, даруйте оточуючим миті щастя, даруйте любов! І найголовніше, пам’ятайте: краще і просте, що може зробити будь-яка людина, це посміхнутися ... Даруйте один одному тепло і посмішки, прощайте образи, чужі помилки. Посмішка всесильна і стоїть нагороди. Всього лише посмішка - і вам будуть раді.

фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика