Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Практика закордоном дає можливість комусь просто заробити, а комусь - здійснити свої мрії!

Переглядів: 447
ФОТО
 

11 грудня представники Німецького селянського союзу Антьє Баух та Володимир Сидоренко зустрілися з ректором Харківського національного технічного університету сільського господарського ім. П. Василенка для підписання договору, який дає можливість студентам проходити практику в Федеративній Республіці Німеччина.

Як розповіла Антьє, на початку практики буде проведено п'ятиденне навчання в навчально-дослідному сільськогосподарському закладі з метою отримання учасниками програми загального уявлення про сільське господарство Німеччини і Європейського Співтовариства, а також теоретичних і практичних знань в області тваринництва і рослинництва.

фото
фото
фото
фото

Також буде проведено чотириденні навчання в агротехнічної школі "Дойл" щодо раціонального використання сільськогосподарської техніки. В рамках навчальних курсів учасники програми також познайомляться зі своїми кураторами і пройдуть одноденний тренінг з міжкультурної комунікації.

Після закінчення навчальних курсів практиканти розподіляються по сільськогосподарським підприємствам. Практиканти будуть розміщені по сімейним фермам, які займаються як рослинництвом, так і тваринництвом. Учасники програми будуть жити і працювати разом з членами сім'ї з метою вивчення структури і організації німецького сімейного сільськогосподарського підприємства. При розподілі будуть враховуватися особисті інтереси і спеціалізація практикантів. Однак, з огляду на відмінність структури сільськогосподарських підприємств в країнах Східної Європи і Німеччини, практиканти повинні бути готові до роботи і навчання в маловідомих для них особисто областях сільськогосподарського виробництва.

фото
фото
фото

Протягом практики на підприємствах Німецьким Селянським Союзом будуть проведені два додаткових дводенних семінари. У програму семінарів включені відвідування підприємств з переробки с/г продукції, організацій по реалізації с/г продуктів, підприємств-виробників с/г техніки та ін.

Після підписання договору Антьє Баух та Володимир Сидоренко в конференц-залі університету провели індивідуальну співбесіду з кожним студентом, який виявив бажання взяти участь у програмі.

фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика