Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Участь магістрантів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні розробки в аграрній сфері»

Переглядів: 405
ФОТО
 

Магістранти 65 ПТм групи спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мали чудову нагоду провести апробацію результатів своїх магістерських досліджень на Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні розробки в аграрній сфері», яка відбулася 29 листопада.

Секційне засідання «Підприємницька, торгівельна та біржова діяльність в аграрній сфері» розпочалося виступом аспіранта Бічевіна Максима Вікторовича, який розповів про власні наукові плани щодо виконання дисертаційного дослідження. Він акцентував увагу на актуальності та практичної значущості методики визначення потенціалу аграрних підприємств на ринку органічної продукції. Також аспірант у своєму виступі звернув увагу на методах дослідження та положеннях очікуваної наукової новизни дисертаційного дослідження.

У роботі секції прийняли участь всі магістранти 2018 року випуску, які оприлюднили основні положення своїх майбутніх магістерських робіт, акцентувавши увагу на їх теоретичних та практичних питання.

фото
фото

По закінченню роботи секції відбулося підведення підсумків результатів виступів магістрантів. Оргкомітет конференції відзначив грамотами високий науковий рівень доповідей аспіранта Бічевіна Максима Вікторовича та студентів Коротова Володимира, Лаптєвої Анни, Ярошик Наталії та Малєєвої Марії. Також у роботі секції взяли участь магістранти Гавриленко Інна, Пантус Олег, Перова Аліна, Курінна Олена, Матяш Тетяна, Кулікова Марина та Бут Руслана зі своїми доповідями та презентаціями.

Ентузіазм та піднесений настрій було доповнено жвавим спілкуванням з науковими керівниками магістерських робіт – викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Левкіною Р.В., Гіржевою О.М., Хлопоніною-Гнатенко О.І., Петренко А.В., Ряснянською А.М.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика