Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

ІІ етап загальноуніверситетського турніру з історії

Переглядів: 200
ФОТО
 

30 листопада в нашому університеті відбувся Фінал загальноуніверситетського студентського турніру з історії, організатором якого була кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін.

Метою турніру є залучення студентської молоді до активної науково-дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань. Учасниками турніру стали студенти 1-2 курсів навчально-наукових інститутів нашого університету.

Модератором турніру була ст. викладач, к.і.н. Скубій І.В. До роботи в журі конкурсу були запрошені викладачі кафедри ЮНЕСКО проф., к.і.н. Воронянський О.В., доц., к.і.н. Бондар Н.О. та доц., к.і.н. Лінецький Л.М.

фото
фото

Результати турніру:

• команда ННІ БМ (Поваляєва Д., Романашенко І., Гайдай Л., Романашенко М.) – І місце,

• об’єднана команда ННІ ПХВ (Бобрусь М., Слинько Н.) та ННІ БМ (Беззадіна С.) – ІІ місце,

• команда ННІ МСМ (Храмов К., Пономаренко О., Бондар В., Кривошей Д.) – ІІІ місце.

Вітаємо команду ННІ БМ з перемогою та всіх учасників турніру з успішними результатами. Бажаємо успіхів у вивченні історії нашої країни та запрошуємо студентів брати участь у наступних навчально-наукових заходах кафедри!

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика