Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

ІІ Польсько-український Форум

Переглядів: 406
ФОТО
 

23 листопада в Харкові відбувся ІІ Польсько-український Форум місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції».

Метою проведення Форуму є активізації процесу децентралізації та об’єднання громад, вивчення польського досвіду управління територіями. Організаторами форуму були Харківська обласна державна адміністрація, Генеральне консульство РП у Харкові, Харківський регіональний Офіс реформ та розвитку та ГО «Польсько-українська аграрна асоціація».

Учасниками заходу були представники органів місцевого самоврядування, державної влади, громадських організацій та навчальних закладів. Від ХНТУСГ в роботі Форуму прийняли участь Півень Михайло та Вечєрін Артем. В рамках форуму відбулись виступи польських експертів місцевого самоврядування, які поділились власним досвідом щодо управління та розвитку територій.

Після пленарних засідань відбулися панельні дискусії: «Польський досвід управління територіями. Створення комфортних умов для проживання мешканців. Місцеве самоврядування та бізнес. Формування бізнес-середовища. Розвиток територій та конкуренція».

фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика