Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Як зробити кар'єру в міжнародній логістиці?

Переглядів: 545
ФОТО
 

20 листопада на базі ННІ ТС кафедри транспортних технологій і логістики відбувся відкритий семінар присвячений темі "Як зробити кар'єру в міжнародній логістиці", модератором виступила викладач кафедри ТТЛ Бережна Н.Г.

Керівник харківської філії компанії Good Lodistics Вікторія Лорент поділилася досвідом та досягненнями молодої і креативної команди, розповіла про розвиток перспектив та іноваційних технологій в міжнародній логістиці, що на разі є актуальним з погляду інтеграції України в міжнародний економічний простір.

Неодноразово зазначалася необхідність зання іноземної мови майбутніми фахівцями з логістики. В семінарі взяли участь викладачі кафедри ТТЛ: Кутья О.В., Козенок А.С., Карнаух М.В., Біляєва О.С. та студенти з першого по п'ятий курси.

Спікер Вікторія Лорент запросила студентів підвищити свою майстерність на практичних курсах Good School. Ми з зацікавленістю чекаємо наступних продуктивних зустрічей з фахівцями цієї компанії.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика