Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

День фінансової обізнаності

Переглядів: 227
ФОТО
 

15-17 листопада викладачі кафедри обліку та аудиту і студенти групи 15ОА/ФН ХНТУСГ прийняли участь у семінарі «День фінансової обізнаності», який відбувся в рамках спільного проекту Національного банку, проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Трансформація фінансового сектору" та міжнародної платіжної системи Visa "Дні фінансової обізнаності".

Викладачі прийняли участь у 7 відкритих і 4 спеціальних лекціях (фото 2), організованих для викладачів ВНЗ про фінансову обізнаність та інклюзію, споживче кредитування, реформи в банківському секторі, інститут фінансового омбудсмена, фінансову звітність банків, а також систему гарантування вкладів в Україні.
Студенти приймали участь в інтерактивних воркшопах та тренінгах,а найбільш активні учасники були нагороджені подарунками. Студенти Романашенко М. і Москалець Г. одержали на згадку сумки.

фото
фото
фото

Після офіційної частини заходу викладачі і студенти відвідали виїзну експозицію Національного банку «Музей грошей», яка складалася з двох основних частин: історичної експозиції, до якої увійшли виставка банкнот і монет "Шляхами історії української гривні", присвячена історії української валюти, а також спеціальний фотопроект "Натхненні епохою УНР" та колекцію пам’ятних монет "Сторінками історії України", яка об’єднує кілька серій, виділяє найважливіші події та символи в історії нашої держави, а також м. Харкова та Харківської області.

Окремим стендом на виставці експонувалися найпопулярніші серії пам’ятних монет Національного банку: "Знаки зодіаку", "Дитячий зодіак", "Східний календар" .
Присутні також мали можливість подивитися просвітницькі ролики кампанії "Гривня – наш символ", які дозволили більше дізнатися про історичний і символічний зміст банкнот української валюти. Також усі присутні на заході були запрошені відвідати кешлес-зону компанії Visa.

фото
фото

Закінчився 3 день семінару жвавим обговоренням питань і нагородженням викладачів сертифікатами.

Викладачі кафедри обліку та аудиту і студенти сподіваються, що здобуті студентами знання допоможуть підвищити рівень фінансової обізнаності та краще орієнтуватися у питаннях фінансів. А подібні заходи є надзвичайно важливими у формуванні компетентних спеціалістів, цікавими в контексті практичного застосування та пізнавальними щодо вивчення окремих елементів фінансової роботи на всіх рівнях.

фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика