Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Кращий куратор року-2017

Переглядів: 525
ФОТО
 

16 листопада у стінах головного корпусу університету відбувся фінальний етап конкурсу «Кращий куратор року-2017».

Як відомо, для того аби реалізувати потенційні здібності кожного зі студентів, необхідна вміла рука майстра, якими рік від року виступають наші куратори. Кожен з них самобутній та неповторний, із власними принципами та амбіціями, але об’єднані вони однією метою – навчити, допомогти та порадити, підставивши тверде плече у необхідний момент.

Для того, аби проявити свої творчі, виховні та дружні вміння кожен з кураторів має можливість прийняти участь у загальноуніверситетському конкурсі. Вже шість років поспіль цей захід дозволяє відкрити найбільш неочікувані ракурси та здібності наших шановних кураторів.

фото
фото
фото
фото
фото
фото

Цього року навчально-наукові інститути представили: ННІ бізнесу і менеджменту - Голованова Ганна Євгеніївна, куратор 41-МН групи, ННІ енергетики та комп'ютерних технологій – Сотник Ольга Василівна, ННІ технічного сервісу – Дяченко Владислав Юрійович, ННІ механотроніки і систем менеджменту – Ряснянська Альона Миколаївна, ННІ переробних і харчових виробництв – Дугіна Катерина Валентинівна.

Кожен з кураторів мав продемонструвати свої таланти у двох конкурсах: «Візитка», де у вільній розповіді куратори представились публіці, а також порадували глядачів креативним відео та «Творчий конкурс», в якому наші конкурсанти проявили себе у різних амплуа та поділилися найяскравішими іскорками своєї душі.

фото
фото
фото
фото

У залі панував дійсно шалений настрій, кожен інститут вболівав за своїх кураторів разом із їх групами. Голосно та яскраво підтримувало студентство своїх конкурсантів, адже цього року вони здивували усіх своєю неоднорідністю, багатогранністю та артистичними даними.

Звісно, для того, аби оцінити таланти кураторів, було запрошене компетентне журі: Кірюхіна Маргарита Олександрівна – художній курівник ХНТУСГ ім. П. Василенка, Мотузний Євген - голова студентського парламенту ХНТУСГ, Кісь Віктор Миколайович - голова профспілкового комітету ХНТУСГ.

фото
фото
фото

Усіх присутніх та самих конкурсантів привітали своїм неперевершеним співом вокалісти нашого університету: Бондаренко Богдан, Микола Сологубовський та Яна Плотнікова, а також яскравим танцем запам’ятався гостям хореографічний колектив «Strawberry».

Перемогу у фіналі університетського конкурсу «Кращий куратор року-2017» здобула прекрасна і ніжна Голованова Ганна Євгеніївна – представниця навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту та куратор 41-МН групи.

Ми вітаємо усіх учасників: Ви найкращі! І нехай надалі ваша наукова, творча та новаторська діяльність буде на вищому рівні!

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика