Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Ярмарок вакансій-2017

Переглядів: 612
ФОТО
 

16 листопада у головному корпусі ХНТУСГ ім. П. Василенка відбувся щорічний "Ярмарок вакансій-2017", який став вже традиційним у нашому університеті.

В програмі ярмарку після урочистого відкриття для студентів проводилися майстер-класи "Оформлення документів щодо працевлаштування", "Особливості працевлаштування", "Поради по складанню професійного резюме".

У ході ярмарку свої експозиції представили 25 ПАТ «Харківський машинобудівельний завод «Світло шахтаря», ПАТ «Турбоатом», Східне регіональне управління державної прикордонної служби України, ПАТ Харківський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект», ДП «Завод ім. В. О. Малишева», ДП Харківський інститут землеустрою та ін.

Щороку університет випускає близько тисячі висококваліфікованих фахівців і з них майже 90% вже мають робочі місця. Це відбувається тому, що з третього курсу студенти починають проходити практику на тих підприємствах країни, де можливе подальше працевлаштування. Ярмарок вакансій спільно з обласним центром зайнятості організував університетський центр практики, який відповідає за розподіл студентів.

фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика