Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Ми завжди сприймаємо цікаві пропозиції, які можуть бути корисними для розвитку нашого університету!

Переглядів: 470
ФОТО
 

Сьогодні, 14 листопада, відбулася зустріч ректора ХНТУСГ ім.. П. Василенка Нанки О. В., директора ННІ ТС Сайчука О. В. та фахівця центру практики та працевлаштування Вічеріна А. Ю. з директором провідного сільського господарства «Роль-Поль» фінансової групи «Норблин» Крисом Ольшевским.

В ході зустрічі був підписаний договір між університетом і компанією «Роль-Поль» про організацію та проведення практичної підготовки студентів ХНТУСГ на сільськогосподарському підприємстві.

«Роль Поль» орендує земельні ділянки площею понад 6 000 гектарів. Планується подальше розширення площ до 10 000 га.

фото

До складу підприємства входить також аграрна база площею 13 га і понад 35 000 м2 складських і господарських будівель, а також сучасне устаткування для обробки ґрунту, посіву і догляду за рослинами.

Діяльність компанії «Роль-Поль» ґрунтується на вирощуванні пшениці, кукурудзи, соняшнику, сої. Отримана продукція реалізується виробникам харчових продуктів на території України, а також місцевим оптовим покупцям.

В якості посівного матеріалу використовується високоякісні сорти вітчизняної та імпортної селекції. За процесом стежать кваліфіковані кадри інженерів згідно з чітко визначеними процедурами, які відповідають найвищим міжнародним стандартам.
Це забезпечує отримання екологічно чистої і корисної продукції високої якості. СТОВ «Роль-Поль» є одним з найбільших господарств району, які надають велику кількість робочих місць. Також Компанія підтримує соціальну сферу, спонсорує культурні заходи, надає допомогу освітнім установам, а також здійснює інвестиції в інфраструктуру району.

фото
фото

Підприємство має в розпорядженні:

- Трактор Challenger CAT потужністю 510 к.с.

- Трактори John Deere потужністю від 160 до 320 к.с.

- Обприскувач CASE SPX Patriot 3330

- Культиватор для комплексної обробки ґрунту Väderstad TOP DOWN шириною захвату 5м.

Політика компанії полягає в подальших інвестиціях в модернізацію машинного парку. Плануються подальші придбання, пов'язані з впровадженням нових технологій, а також збільшенням виробничих можливостей.

фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика