Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017

Переглядів: 326
ФОТО
 

Відвідати за пару годин кілька потрібних вам Вищих навчальних закладів, коледжів, ліцеїв і гімназій, в тому числі і зарубіжних? Ознайомитися з іграми, IT-технологіями навчання та новітнім обладнанням - як таке можливо? Але, виявляється, що це цілком реально!

З 9 по 11 листопада у приміщенні Палацу спорту м. Харкова відбулась головна подія освітньої галузі Лівобережної України - дванадцята спеціалізована міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017".

Цільова аудиторія заходу – старшокласники шкіл, випускники ПТУ, технікумів, студенти ВНЗ, які на виставці мали змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів.

Підвищена увага відвідувачів була до Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Співробітники навчального закладу надали вичерпну інформацію майбутнім абітурієнтам стосовно умов вступу на всі спеціальності університету.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика