Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Перший ювілей

Переглядів: 342
ФОТО
 

На початку листопада кафедра "Транспортних технологій і логістики" ННІ ТС відсвяткувала свій перший ювілей. До знаменного дня готувалися всі - і викладачі, і студенти, особливо відзначився І-ий курс група 14-ТТ.

Хлопці і дівчата заздалегідь подбали про створення святкового настрою на кафедрі: прикрасили коридори і аудиторії, провели конкурс стендгазет, присвячених п’ятиріччю кафедри, спорудили сцену і підготували концерт-сюрприз з номерами, завданнями й призами.

В свою чергу, викладачі підтримали гарний настрій. Дуже приємного було бачити серед гостей випускницю 2014 року Оспіщеву Оксану Володимирівну, а нині лейтенант поліції, начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в містах Сєверодонецьк, Лисичанськ та Рубіжне Департаменту патрульної поліції України.

фото
фото
фото

Приємним сюрпризом для усіх присутніх заходу став святковий торт у вигляді гербу кафедри. Кульмінацією свята та закріплення незабутніх вражень відбулося на турнірі з боулінгу, де приймали участь як викладачі, так і студенти.

Будь-яке свято рано чи пізно закінчується, однак нам здається, що у кожного з присутніх цього дня залишились приємні та яскраві спогади. Як зазначив завідувач кафедри ТТЛ Віктор Анатолійович Войтов, колектив кафедри пишається своїм минулим і впевнено дивиться у майбутнє, має достатньо компетенції, енергії та бажання, щоб й надалі навчати і виховувати для транспортних технологій і логістики молоде поповнення. Кафедра зберігає і примножує свої традиції!

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика