Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Тренінг представників ТОВ «Ukrfarming» для студентів ННІ МСМ

Переглядів: 573
ФОТО
 

В п’ятницю, 10 листопада, на базі спеціалізованої навчально-наукової лабораторії «CASE IH Education», що діє на кафедрі «Тракторі і автомобілі» Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ ім. П.Василенка відбулася зустріч студентів II-VI курсів з представниками ТОВ «Ukrfarming» – офіційного дистриб’ютора техніки CASE IH в Україні.

Під час зустрічі директор з продажу ТОВ «Ukrfarming» Олександр Мацуєв розповів про історію компанії, співпрацю з ХНТУСГ ім. П.Василенка, підкреслив високий рівень підготовки студентів ННІ МСМ, завдяки якому випускники інституту отримують престижну роботу в дружній команді ТОВ «Ukrfarming».

В свою чергу директор ННІ МСМ, д.т.н., професор Віталій Власовець наголосив про важливість співпраці та побажав студентам творчих і професійних здобутків для самореалізації.

фото

Наступним етапом стало проведення тренінгу Олександром Мацуєвим зі студентами, які бажають пройти практику і стажування в стінах ТОВ «Ukrfarming».

фото
фото

Представник компанії ТОВ «Ukrfarming» з маркетингу Катерина Пашкова розповіла студентам про особливості роботи в компанії, яка є імпортером в Україну всесвітньо відомого виробника агротехніки «Case IH». Вона відзначила вагомість інноваційного підходу, який в ній культивується та направлений на постійне вдосконалення технологій для підвищення ефективності та прибутковості агробізнесу.

фото
фото

Під час зустрічі були обговорені перспективи співпраці з залученням сучасних технологій і знань у навчальний процес, а також про участь компанії у виставці Agritechnica 2017 у Ганновері, де будуть представлені нові трактори QUADTRAC CVX, MAXXUM 145, PUMA 175 CVX, системи точного землеробства AFS. Досягнуто домовленість про проведення наступного виїзного тренінгу для студентів ННІ МСМ на базі ТОВ «Ukrfarming» наприкінці місяця.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та висловлюємо подяку керівництву ТОВ «Ukrfarming».

фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика