Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Пізнавальна екскурсія на ПрАТ «ХЗТУ»

Переглядів: 392
ФОТО
 

З метою підвищення якості практичної підготовки майбутніх фахівців за спеціальністю «Агроінженерія», 30 жовтня 2017 року була організована та проведена екскурсія для студентів III курсу Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджментуна машинобудівне підприємство ПрАТ «Харківський завод транспортного устаткування».

На підприємстві виготовлюється спецтехніка, яка використовується при освоєнні й капітальному ремонті нафтових і газових свердловин, транспортуванні та зберіганні нафтопродуктів. Завод випускає продукцію для різних галузей промисловості: космічної, сільськогосподарської, харчової, переробної, а також для залізничного транспорту.

фото
фото

У рамках вивчення дисциплін деталі машин та підйомно-транспортні машини, студенти мали змогу побачити машинобудівне обладнання та процес виробництва деталей машин, їх проектування, збірку, функціонування і класифікацію, роботу конструкторського і технологічного відділу. Також студенти спостерігали за процесом випробування бурової установки УПА-80.

фото
фото

Екскурсія розширила кругозір студентів стосовно механіки та дозволила отримати додаткові професійні знання. Також майбутніх молодих спеціалістів було запрошено на виробництво для проходження виробничої практики.

Висловлюємо подяку директору ПрАТ «Харківський завод транспортного устаткування» Барабанову Роману Ігоровичу та сподіваємось на подальшу співпрацю.

фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика