Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Екскурсія на виставку LISDEREVMASH-2017

Переглядів: 451
ФОТО
 

Символічно, що провідна виставка у галузі деревообробки та лісового господарства традиційно відбувається на початку нового навчального року. Вже традиційними стали поїздки викладачів кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу і студентів відповідних спеціальностей в Київ на виставку LISDEREVMASH.

Розпочинаючи вивчення нових дисциплін, студенти мають можливість заздалегідь ознайомитись з функціональними можливостями та особливостями конструкції машин та верстатів.

фото
фото

Зазначимо, що термін «виставка», що передусім асоціюється зі статичною експозицією, не надто влучно передає суть заходу, оскільки значна частина обладнання демонструвалась в роботі.

фото
фото

Багато з наших студентів, що побували на виставці, щойно розпочали навчання в ХНТУСГ. Для них виставка – це нагода пересвідчитись в високому технологічному рівні обладнання галузі, де поєднуються точна механіка та комп’ютерне керування. Особливо запам’ятались оброблювальні центри з числовим програмним управлянням та верстати для лазерної обробки деревини.

фото
фото

Дуже пізнавальною була й експозиція машин для роботи в лісі. Студенти не лише оглянули лісозаготівельно-транспортну машину, а й спробували працювати на ній. Звісно, як і всі початківці, перший досвід керування доволі складною машиною вони здобули на мультимедійному тренажері.

фото
фото

На зворотному шляху до Харкова всі жваво обговорювали плани весняних поїздок, серед яких, зокрема, участь у заходах з сертифікації лісів та експедиція з дерев’яного домобудування.

фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика