Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Міжнародне стажування кафедри ЮНЕСКО

Переглядів: 652
ФОТО
 

Підвищення наукової кваліфікації та розвиток міжнародної співпраці є важливою умовою діяльності сучасного викладача.

У жовтні старший викладач кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Скубій Ірина Володимирівна проходила короткострокове стажування у Польщі, місцем проведення якого був Варшавський університет.

Під час нього І.В.Скубій прийняла участь у міжнародній науковій конференції «Постачання в повсякденному житті. Повсякденне життя в постачанні у ХХ столітті» (“Supply in Everyday Life. Everyday Life in Supply in the 20th century”), яка проводилася спільно Інститутом Гердера з історичних досліджень в Східно-Центральній Європі (Марбург, Німеччина) та Варшавським університетом у кооперації з Будинком зустрічей з історії.

Учасники заходу представляли провідні дослідницькі установи та університети Польщі, Німеччини, Австрії та України. Серед кола розглянутих проблем були практики подолання криз постачання після Першої світової війни та років «холодної війни», життя в умовах дефіцитів постачання та осмислення питань постачання як соціальних викликів.

фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика