Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Барви осені-2017

Переглядів: 714
ФОТО
 

26 жовтня у головному корпусі ХНТУСГ ім. П. Василенка було проведено конкурс-виставку робіт декоративного, прикладного та інших видів мистецтва на осінню тематику – «Барви осені-2017».

Уже традиційним для ННІ БМ є зустріч у своїх стінах свята осені, де у теплій атмосфері дружби та взаємоповаги зустрічаються представники усіх навчально-наукових інститутів ХНТУСГ для того, аби продемонструвати креативність у створенні осінніх композицій, багатоманіття та різнобарвність яких завжди приємно дивує гостей виставки. Саме восени в усіх нас прокидається відчуття спокою та душевної рівноваги, що надає нам натхнення та впевненості у завтрашньому дні. Звичайно, осінні барви найяскравіші та найрізноманітніші, адже кожен листочок, гілочка калини та запашні яблука несуть у собі неповторні нотки ароматної кави та терпкого присмаку на вустах.
Цьогорічне свято осені відзначилося теплою атмосферою, неперевершеними композиціями та оригінальними виробами.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото

ННІ БМ представили: кафедра організації виробництва бізнесу і менеджменту композицією «Осіння скринька», кафедра обліку і аудиту осіннім букетом «Плодово-ягідна фантазія», студентська рада ННІ БМ здивувала головними літерами інститут «БМ» у золотолистому вбранні, а також студентки 62-ЕПмаг. групи підготували «Осінню банкноту» номіналом 100 грн., уквітчану осінніми дарами. Окрім цього барвистий стіл ННІ БМ прикрасили роботи: викл. каф. ННІ БМ Харчевнікової Л.С. «Морський бриз», «Небесний ангел» та «Ангелочки», 31-МН групи «Іжачкова галявина», 24-ОА групи «Бабине літо», 22-ММ групи «Хто уміє віночок вити, той уміє життя любити» та «Осінній віночок», 52-МН групи «Лісовий букет», 23-ЕП групи «Осіннє тепло», студентки 14-МР групи Гудеєвої Н. «Переродження» та «Фарби весни», 61-МН групи «Грибочки на галявині», 15-ОА/ФН групи «Іжачок», «Осінній букет», «Квітковий кошик» та «Врожай 2017», 13-ЕП «Осінній колаж», 52-МН групи «Сова», 11-МН групи «Осінні друзі», та художні роботи студенток 12-МН групи Гончаренко О. та Рижкової А.

фото
фото
фото
фото

Для того, аби насолодитися красою осінніх композицій та відзначити кращих із кращих було запрошено почесних гостей і за сумісництвом журі конкурсу-виставки: ректор ХНТУСГ ім. П.Василенка Нанка О.В., проректор з науково-педогагічної роботи, к.т.н. Алфьоров О.І., завідувач кафедри ЮНЕСКО Моїсєєва Н.І., перший заступник директора ННІ БМ Калініченко С.М. Гості одноголосно зазначили, що усі учасники конкурсу-виставки проявили неперевершену креативність та творчий підхід, створивши феєричні композиції, які сповна проілюстрували усі барви осені 2017! Автори найкращих робіт були нагороджені почесними грамотами.

Ми висловлюємо подяку учасникам та організаторам виставки за неймовірну осінню казку у стінах нашого університету і бажаємо усім теплого осіннього настрою та гармонії. Будьте впевнені: краса врятує світ!Тому творіть, вигадуйте, мрійте та втілюйте бажане у життя.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика