Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Необхідно підтримувати тісну співпрацю української науки та виробництва

Переглядів: 210
ФОТО
 

11 жовтня на базі Інституту тваринництва НААН відбувся Всеукраїнський семінар «Становлення, сучасність та перспективи наукового забезпечення механізації технологічних процесів у тваринництві», присвячений 100-річчю від дня народження відомого вченого, кандидата технічних наук, орденоносця Аркадія Ерастовича Мянда.

Від ХНТУСГ ім. П. Василенка участь у семінарі прийняла делегація у складі: завідувач кафедри «Оптимізація технологічних систем ім. Т.П. Євсюкова», доктор технічних наук, професор Артьомов Микола Прокопович; доцент кафедри «Агротехнологій та екології», кандидат сільськогосподарських наук Чала Ольга Сергіївна; докторант кафедри «Технічних систем та технологій тваринництва ім. Б.П. Шабельника», кандидат сільськогосподарських наук, доцент Палій Андрій Павлович.
З вступною промовою виступив директор Інституту тваринництва НААН, доктор ветеринарних наук, професор, член-кореспондент НААН Руденко Євген Володимирович.

фото

Завідуючий сектором механізації технологічних процесів у тваринництві, доктор сільськогосподарських наук Піскун Віктор Іванович виступив з доповіддю, яка була присвячена видатному вченому Мянду Аркадію Ерастовичу а також становленню та перспективі наукового забезпечення механізації технологічних процесів у тваринництві.

В подальшій роботі семінару виступили: академік НААН Трішин Олексій Костянтинович а також делегат від ХНТУСГ ім. П. Василенка Артьомов Микола Прокопович, який наголосив на необхідності тісної співпраці науки та виробництва.

фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика