Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

У Харкові пройшли сьомі "Наукові пікніки" (Відео)

Переглядів: 368
ФОТО
 

16 вересня в саду ім. Т. Шевченко відбувся щорічний фестиваль «Наукові пікніки». Цього разу у святі взяло участь понад півсотні ВНЗ, наукових інститутів та громадських організацій.

Захід відкрив заступник міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, який привітав учасників і гостей фестивалю. Цього року фестиваль відвідало більше тисячі Харків’ян та гостей міста.

ХНТУСГ також не залишився осторонь від свята. Наш намет виграшно виділявся на алеї саду, майоріли банери навчально-наукових інститутів ВНЗ, а студенти та викладачі, які брали участь у заході, радісно вітали відвідувачів.

фото
фото
фото
фото

Кожний ННІ представив свої наукові здобутки. ННІ МСМ та ННІ ТС зацікавили гостей інженерними конструкторами. ННІ ПХВ представив макети обладнання для переробної та харчової промисловості, а кафедра «Технологій переробних і харчових виробництв» пригощала смачною і дуже запашною випічкою.

Найбільшу аудиторію зібрав навколо себе представник ННІ ЕКТ Мороз С.О., який виступав в ролі чарівника – підкорювача електричного струму. Діти і, навіть, їх батьки, зачаровано споглядали за тим, як він змушує електричний струм грати різноманітні музичні твори та малювати на дереві візерунки.

Часи роботи фестивалю промайнули як одна хвилина. Всі присутні зарядились позитивними емоціями та гарним настроєм. Слід зауважити, що коли бачиш зачаровані дитячі очі, що споглядають наукові здобутки, приходить розуміння того, що в Української науки - світле майбутнє, а значить наш університет і надалі буде гордо нести свій штандарт в числі провідних ВНЗ України.

фото
фото
фото
фото

 

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика