Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Напрямки стратегічного партнерства між Університетом та ПАТ «Ельворті»

Переглядів: 713
ФОТО
 

3 серпня у ХНТУСГ ім. Петра Василенка перебувала делегація Публічного акціонерного товариства «Ельворті» у складі: Калапа С.Г. – генеральний директор, Власенко І.П. – директор по маркетингу, Кваша І. – головний конструктор.

Від університету у зустрічі приймали участь провідні фахівці з питань сільськогосподарського машинобудування: д.т.н. Мельник В.І., д.т.н. Пастухов В.І., д.т.н. Войтов В.А., д.т.н. Артьомов М.П., д.т.н. Власовец В.М., ін. Під час зустрічі обговорювались питання якості підготовки фахівців для аграрного сектора економіки України, зверталось увагу на зміну акцентів щодо основних вмінь і знань, якими повинні володіти сучасні випускники ВНЗ.

Представники кампанії «Ельворті» розповіли про перспективні напрямки розвитку сільськогосподарської техніки на ринку України та напрямки співробітництва с університетом.

фото
фото

Підсумком зустрічі стало підписання договору про співпрацю, в якому зафіксовані основні напрямки стратегічного партнерства між Університетом та ПАТ «Ельворті».

Зокрема планується проведення сумісних наукових досліджень, залучення вчених університету до удосконалення сільськогосподарської техніки, проходження практики студентів, участь у науково-практичних конференціях та виставках, та що особливо важливе – відкриття авторизованої навчальної лабораторії кампанії «Ельворті» на базі кафедри сільськогосподарських машин ННІ механотроніки та систем менеджменту.

фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика