Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

«Незвичайні, креативні та нестандартні музеї України» (До Року туризму в Україні та Міжнародному дню музеїв)

Переглядів: 438
ФОТО
 

Наша країна багата не тільки своїми природними ресурсами, але і музеями. Наразі в Україні нараховується близько п'яти тисяч різноманітних музеїв - це державні, комунальні, відомчі та приватні. Також всі чудово знають, що за тематикою є «класичні музеї» - історичні, краєзнавчі, військові, художні тощо. Багатьом зі шкільної лави відомо, що там можна побачити.

Але ми пропонуємо Вам зануритись у світ незвичайних та креативних музеїв, які є тільки в Україні, дізнатися про оригинальні та чудернацькі, зокрема такі, як музей весілля, сала, магії, гумору, туалету, сновидінь і навіть музей контрабанди.

Одні вже назви цих музеїв заслуговують того, щоб при реалізації будь-якої культурної програми у подорожах, ви виділили час на знайомство з ними та переконалися, що відвідування музеїв може бути не тільки цікавим і пізнавальним, а й принести масу яскравих і незабутніх вражень від побаченого!

Отож, вирушаємо в подорож по незвичайним музеям нашої країни!

Читати далі...

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика