Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

День вишиванки

Переглядів: 451
ФОТО
 

18 травня в Україні відзначають День вишиванки – Всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого одягу. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

Нині свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці – незламні духом, готові захищати свою країну, культуру та історію.

Працівники Наукової бібліотеки підготували книжкову виставку-інсталяцію «Вишиванка – оберіг душі людської», щоб ознайомити читачів з найцікавішими фактами з історії вишиванок.

Носіть вишиванки, будьте українцями не тільки тілом, але й душею та посміхайтесь, адже нічого так не прикрашає вишиту сорочку, як позитивна людина!

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з експозицією виставки «Вишиванка – оберіг душі людської» за адресою: вул. Мироносицька, 92 (бібліотечний пункт №2). Чекаємо на Вас!

Читати далі...

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика