Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

У Харкові відзначили День Європи

Переглядів: 624
ФОТО
 

Щорічно, в третю суботу травня, в Україні відзначається День Європи. Однак в цьому році, з огляду на проведення в нашій країні пісенного конкурсу Євробачення, святкування було прийнято рішення перенести на 14 травня.

Після здобуття незалежності, Україна прийняла стратегічний курс на євроінтеграцію і висловила намір приєднатися до Європейського співтовариства. Тому це свято і був встановлений на державному рівні.

Перший крок до ЄС став підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. 6 квітня 2017 року Європейський парламент більшістю голосів прийняв рішення про надання безвізового режиму для громадян України.

Студенти Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка також приєднались до святкової ходи, пройнявшись духом єдності та свободи. Колони ВНЗ пройшли маршем від площі Свободи (головною Сумською вулицею) до Центрального парку культури і відпочинку ім. М.Горького, де для усіх присутніх був організований святковий концерт.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:
Яндекс.Метрика