Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

9 Травня для Харкова - день пам'яті і слави!

Переглядів: 346
ФОТО
 

Сьогодні ми живемо, любимо, будуємо плани на майбутнє, вчимося або працюємо завдяки тому, що в далекому 1945-му році була завойована Перемога у Великій Вітчизняній війні. На щастя, ще є можливість сказати спасибі за цю Перемогу і допомогти тим, хто є справжнім хранителем пам'яті про війну - ветеранам.

8 травня в Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов урочистий концерт, присвячений 72-м річниці святкування Великої перемоги "9 травня для Харкова - день пам'яті і слави".

В цей день Харківський міський голова зустрівся з учасниками бойових дій, учасниками партизанського руху, жертвами концтаборів, дітьми війни і іншими жителями Харкова, котрі пережили Другу світову війну.

Волонтери Харківського національного технічного університету сільського господарства ім.. Петра Василенка були дуже корисними на цьому заході. Вони допомагали зустрічати ветеранів, проводили їх на свої почесні місця в залі. На томність волонтери отримали заряд позитивних емоцій від спілкування з ветеранами.

фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:
Яндекс.Метрика