Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Завжди цікаво пізнавати щось нове

Переглядів: 430
ФОТО
 

На початку квітня студенти ХНТУСГ ім. П. Василенка на чолі з викладачами кафедри технологій переробних і харчових виробництв к.т.н., доц. Дугіною К.В. та кафедри економіки і маркетингу к.т.н., доц. Кравченко О.М. відвідали науково-діагностичну лабораторію ТОВ "Агроген". Вона була організована в 2012 році провідними фахівцями України в області фітопатології, селекції, генетики та молекулярної генетики.

Лабораторія пропонує широкий спектр аналізів з використанням традиційних і сучасних молекулярних і біохімічних методів, що забезпечить контроль та сертифікацію якості сортової приналежності насіннєвого і посадкового матеріалу, своєчасну і високоспецифічного діагностику фітопатогена насіння і рослин, моніторинг фітосанітарного стану посівів і збереження сільськогосподарської продукції, а також діагностику інфекційних захворювань домашніх і сільськогосподарських тварин, діагностику генетично модифікованих об'єктів (ГМО), виявлення глютену у харчових продуктах та багато іншого.

фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика