Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Сільське господарство - складова частина агропромислового комплексу України

Переглядів: 657
ФОТО
 

У сільському господарсві немає секретів, все необхідно робити вчасно і якісно!» (Шакін І.І.) Саме такою цитатою розпочалася розмова з директором ТОВ «Агрофірми «Базаліївський колос» Калганом Васильом Івановичем. 14 квітня представники студентського самоврядування на чолі з к.е.н викладачем кафедри економіки та маркетингу Мандич О.В. відвідали Агрофірму «Базаліївський колос», що знаходиться в с. Базаліївка, Чугуївського р-ну, Харківської обл.

Підприємство спеціалізується на вирощуванні кормових культур, вирощуванні ВРХ та виробництві молока. Господарство площею в 2000 га, налічує 1400 голів великої рогатої худоби. На підприємстві задіяно нову сучасну техніку.

Калган В.І, випускник нашого вузу, як директор ТОВ Агрофірми «Базаліївський колос» дуже зацікавлений в роботі професійних кадрів – студентів ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

фото
фото
фото
фото

Після обговорення можливостей проходження практики студентів і їх подальшого працевлаштування на підприємстві, директор Калган В.І особисто ознайомив з господарством і провів екскурсію територією фірми.

Налагодження співпраці університету з підприємствами безперечно є стимулюючим фактором у працевлаштуванні для студентів і випускників університету.

фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика