Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

ВЕЛИКОДНІ СВЯТКІВАННЯ

Переглядів: 586
ФОТО
 

18 квітня за ініціативи дирекції та студентської ради Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту для студентів та викладацького складу було організовано конкурс-виставку «Великодні чудеса», приурочену до православного свята Великодня, яка стала першою у своєму роді і саме наш інститут проявив креативність та новаторство, запропонувавши зустрічати свято Воскресіння Христового разом.

Великдень – це свято, що світлим сяйвом своїм торкається душі кожного, чиє серце сповнене віри та надій. Усе оновлюється, очищається, оживає. Відходять сніги, і сонце своїм промінням торкається ще сонної зимовою дрімотою землі..Приходить час весни,благословенний та неповторний. У Великодні свята здавна прийнято пекти паски – символ родинного благополуччя, розписувати крашанки та писанки, візерунки на яких розповідають найрізноманітніші історії, а також разом з найріднішими людьми завітати до церкви.

фото
фото

Цьогоріч ННІ бізнесу і менеджменту вирішив долучитись до традиційних Великодніх святкувань, запропонувавши студентам та викладачам продемонструвати свою кулінарну майстерність та креативність у презентації пасочок, писанок та загалом Великодніх композицій.

Усі учасники конкурсу-виставки поставилися з любов’ю та теплотою до приготування своїх експонатів та неабияк здивували членів журі.

фото
фото

На свято Великодня завітали шановні гості, а саме: директор ННІ БМ Заїка Світлана Олександрівна, заст.дир. ННІ БМ Калініченко Сергій Миколайович, перший проректор з НПР Жила Віктор Іванович, гол. комітету у справах молоді та спорту Моісєєва Наталія Іванівна.

Оглянувши шедеври Великодніх композицій та спробувавши продемонстровані смаколики, журі відзначило усіх учасників конкурсу-виставки грамотами та подяками за участь.

Ми радо вітаємо усіх зі святом Великодня. Христос Воскрес! Радійте весняному теплу, насолоджуйтесь сонячними промінчиками та будьте щасливими! Зі святом.

фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика