Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Так тримати!

Переглядів: 420
ФОТО
 

Проведення предметних олімпіад – одна із важливих форм розвитку інтересу студентів до вивчення певної дисципліни, «поштовх» до розвитку їх творчих та інтелектуальних здібностей.

11-14 квітня на базі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті».

У заході прийняла участь команда і від ХНТУСГ ім. П. Василенка під керівництвом доцента Кравцова А. Г. В, у склад якої увійшли студенти навчально-наукового інституту технічного сервісу кафедри Транспортних технологій і логістики: Фенько Єлизавета Олександрівна -22ТТ, Славгородська Каріна Юріївна - 22ТТ, Монастирська Лілія Євгеніївна - 33ТТпр.

фото
фото

Олімпіада проходила в ІІІ етапи. 49 студентів з 14 ВНЗ України змагались за перемогу в 3-х турах:

1) Вирішення задач;

2) Конкурс інноваційних проектів «Транспорт майбутнього»;

3) Комп’ютерне тестування.

фото
фото

Команда від ХНТУСГ отримала диплом ІІ ступеня за друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті».

Студентку Фенько Єлизавету відзначили грамотою за високий рівень теоретичної підготовки.

фото
фото

В конкурсі інноваційних проектів перемогла команда «Колеса», в складі якої була студентка Монастирська Лілія.

Протягом Олімпіади учасники також ознайомились із технологічним процесом одного із новітніх підприємств країни – Інтерпайп-сталь, особливостями організації транспортних процесів, що забезпечують металургійне виробництво. Також відвідали колесо огляду на Монастирському острові, найдовшу в Європі набережну, Європейську площу та Європейський бульвар.

фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика