Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Фото - це маленьке життя

Переглядів: 425
ФОТО
 

Фотографія - це не досягнення фототехніки, а продукт творчості індивідуального фотографа. Саме тому одним вдається зробити відмінні фотографії навіть звичайної "мильницею", а інші не можуть досягти бажаного результату, знімаючи дорогою цифровою дзеркальною фотокамерою.

13 квітня в Харківському національному технічному університеті ім. П. Василенка пройшов щорічний вибір кращих робіт у фотоконкурсі на тему «Любіть свою землю, любіть український світ – і все у Вас буде добре». У складі виборчої комісії був присутній перший проректор Лисиченко М. Л., проректор з НВР Жила В. І., голова профспілкової організації Артьомов М. П., голова студентського парламенту Мотузний Є. В., голова медіа та інформації ХНТУСГ Солонець І. О.

фото
фото

Всі хто прийняв участь у фотоконкурсі, отримають сертифікати та дипломи учасника. Кращими композиціями було визнано: "Травневий канатоходець", "Чарівниця зима", "Минуле в сьогоденні". Роботи будуть відправлені далі на всеукраїнську виставку до Києва.

Дякуємо всім, хто прийняв участь. І пам'ятайте, чим більше знімків ви зробите, тим більше шансів, що серед них буде парочка дійсно чудових. Адже зробити хорошу фотографію можуть всі.

фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика