Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА НАПРЯМКОМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА”

Переглядів: 1597
ФОТО
 

22 березня на базі Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком спеціальності “Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва”.

На Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт надійшло 38 студентських наукових робіт з 16 вищих навчальних закладів України, а також 3 роботи з Білорусії. У місячний термін було організовано розгляд та рецензування робіт. Тематика представлених робіт відповідала напрямку конкурсу.

За підсумками рецензій, галузевої конкурсної комісії було визначено 15 робіт, авторів та керівників яких було запрошено до Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

фото
фото

До складу конкурсної комісії увійшли: голова комісії - Войтов Віктор Анатолійович, д.т.н., професор; заступники голови - Мельник Віктор Іванович, д.т.н., професор, проректор з наукової роботи, Науменко Олександр Артемович, к.т.н., професор, директор ННІ Технічного сервісу; члени комісії – Скобло Тамара Семенівна, д.т.н., професор; Лєбєдєв Анатолій Тихонович, д.т.н., професор; Козаченко Олексій Васильович, д.т.н., професор; Лузан Сергій Олексійович, д.т.н., професор; Трішевський Олег Ігоревич, д.т.н., професор; Пастухов Валерій Іванович, д.т.н., професор; Шигимага Віктор Олександрович, д.т.н., професор; Бакум Микола Васильович, к.т.н., професор; секретар комісії - Калюжний Олексій Борисович, к.т.н., доцент.

З привітаннями до учасників звернувся ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Нанка Олександр Володимирович.

Наступним виступив голова конкурсної комісії, Войтов Віктор Анатолійович. Він ознайомив учасників з програмою конференції.

фото
фото

На доповідь кожному учаснику відводилось понад 10 хвилин. 10-15 хвилин тривало обговорення результатів роботи. Всього до кожного учасника було поставлено 5-10 критичних запитань, що дозволило не тільки більш детально ознайомитись з особливостями роботи, а й додатково оцінити ступінь самостійності її виконання, рівень підготовки доповідача.

Переважна кількість учасників на високому рівні презентувала власні наукові дослідження, які свідчили про самостійність виконаних робіт. Більшість учасників вміло поводилися за трибуною, логічно будували відповіді на запитання, володіли фаховою термінологією та продемонстрували високий рівень особистої участі, практичної значущості.

фото
фото
фото

При визначенні переможців галузева конкурсна комісія оцінювала знання теоретичного матеріалу з обраного напрямку досліджень, повноту та чіткість розкриття проблеми, новизну, аргументованість, логічність відповіді, якість оформлення роботи та елементи творчості.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати претендентами на нагородження:

фото
фото
Яндекс.Метрика