Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

Переглядів: 1771
ФОТО
 

24-25 БЕРЕЗНЯ 2016 року

за участю Туркменського сільськогосподарського університету імені С.А.Ніязова

на базі ННІ технічного сервісу ХНТУСГ ім. Петра Василенка

буде проходити Міжнародна наукова сесія «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ В ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ МАШИН» присвячена 25 річчю інституту ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

        24-25 березня 2016 року за участю Туркменського сільськогосподарського університету імені С.А.Ніязова на базі Навчально-наукового інституту технічного сервісу ХНТУСГ ім. Петра Василенка буде проходити Міжнародна наукова сесія:

 
            «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ В ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ МАШИН»
      присвячена 25 річчю ННІ ТС всі подробиці на сайті конференції
 
«Екскурсія в літо»
 
 
Оргкомітет запрошує прийняти участь у роботі наукової сесії вчених, фахівців, провідних спеціалістів, практиків та керівників підприємств.
До складу наукової сесії входять Міжнародні науково-практичні конференції:
1. Сучасні напрямки вдосконалення технічних систем і технологій у тваринництві.
2. Технічний сервіс машин для рослинництва.
3. Технологічні системи ремонтного виробництва.
4. Деревооброблювальні технології та системотехніка лісового комплексу. Транспортні технології.
 
Для участі в роботі наукової сесії необхідно до «10» березня 2016 року надіслати текст доповіді (статті) в електронному вигляді (диск або на e-mail відповідальної особи згідно переліку видань) та роздруковану в одному примірнику, копію квитанції про оплату (для публікації у Віснику ХНТУСГ). Оформити заявку на участь.
 
Матеріали наукової сесії за бажанням авторів будуть опубліковані в журналі «Технічний сервіс агропромислового, лісового та транспортного комплексів» (публікації безкоштовні) та в 4-х тематичних випусках Вісника ХНТУСГ, який включено до переліку фахових видань МОН України, та рекомендовані до друку у міжнародному журналі Польської академії наук «MOTROL».
 
Вимоги до публікації матеріалів у Віснику ХНТУСГ http://www.conference.metalcontrol.com.ua/#present
 
Вимоги до публікації матеріалів у міжнародному журналі Польської академії наук «MOTROL» http://www.conference.metalcontrol.com.ua/#Motrol2015
 
Вимоги до публікації матеріалів в міжнародному науковому журналі «Технічний сервіс агропромислового, лісового та транспортного комплексів» http://www.conference.metalcontrol.com.ua/#JournalTS2015


QR код сайту для мобільних пристроїв


ФОТО
 
 
 
 
 
 
 
З повагою та найкращими побажаннями,
заступник директора ННІ ТС д.т.н.,
професор Власовець В.М.

 

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика