Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Популяризації науки серед дітей та молоді Харкова

Переглядів: 1071
ФОТО
 
          З метою популяризації науки серед дітей та молоді Харкова, в суботу, 3 жовтня, представника кафедри Технотроніки та теоретичної електротехніки ННІ ЕКТ Сергія Мороза, було запрошено до Наукового центру «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
 
        Захід було афішовано на телебаченні та у соціальних мережах. Таким чином, цього дня з поміж інших цікавих експонатів «ЛандауЦентру» було представлено котушку Тесла – пристрій для створення високих напруг.
фото
фото 
фото
фото 
 
        Для дітей це було цікаво тим, що в електромагнітному полі, яке створює котушка Тесла, запалювалися люмінесцентні лампи на відстані до 3 м.
 
        Дорослим було цікаво послухати про бездротову передачу електроенергії та сам принцип роботи технічної розробки.
 
фото
фото 
фото
фото 
        Організація заходу була на високому рівні. Відвідувачів було багато.
 
        Користуючись увагою глядачів було проведено профорієнтаційну роботу та запрошено учнів старших класів Харківських шкіл на День відкритих дверей, який відбудеться 9-го та 10-го жовтня в Науково-навчальному інституті Енергетики та комп’ютерних технологій по вул. Енгельса, 19.
фото
фото 
фото
фото 
фото
Ключові слова:
Яндекс.Метрика