Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Навчально-науковий інститут технічного сервісу (ННІ ТС)

Переглядів: 34483
Науменко А.А.
Науменко О.А.

 

Декан: НАУМЕНКО Олександр Артемович, канд. техн. наук, професор, академік Інженерної академії України
Адреса: 61050, проспект Московський, 45      Показати на карті
Телефон: (057)732-79-22
e-mail: ts@techservis.com.ua, ol.naumenko@rambler.ru
Сайт: http://www.techservis.com.ua

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ механотроніки і систем менеджменту

Факультет технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка було створено 29 листопада 1991р. Поштовхом до заснування факультету стали ті зміни, які відбувалися у виробничій сфері АПК України: створення підприємств різних форм власності, машинно-технологічних станцій, станцій технічного обслуговування, фірм з виробництва, продажу, обслуговування та ремонту техніки, значного росту технічного рівня машин, оснащення їх мікропроцесорною технікою. У 2009 році факультет було перейменовано у навчально-науковий інститут технічного сервісу.

Навчально-науковий інститут готує фахівців за освітньо - кваліфікаційними рівнями

Бакалавр

 

-6.050503 “Машинобудування”
-6.070101 “Транспортні технології”
-6.051801 “Деревооброблювальні технології”

 

 

Спеціаліст

 

- 7.05050312 “Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва”
- 07.05050303 "Обладнання лісового компелексу" (заочна освіта)

 

 

Магістр

 

- 8.05050312 “ Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва ”
- 8.05050305 “Колісні та гусеничні транспортні засоби”
- 8.05050303 “Обладнання лісового комплексу”
- 8.07010102 “Організація перевезень і управління на транспорті”
- 8.07070101 “Транспортні системи”
- 8.05180102 “Технол. виробів з деревини”
- 8.05180101 “Технології деревообробки”

 

 

Встановлений ліцензійний осяг – 200 осіб щорічно.

До складу факультету входять шість кафедр:

На кафедрах працюють академіки, лауреати державної премії України Сідашенко О.І. та Скобло Т.С., академік ІАУ Науменко О.А., доктори наук Войтов В.А., Тришевський О.І., Ужик В.Ф., Бадалов П. П., Петруша Є. З., Власовець В.М., Кухтов В.Г., Козаченко О.В., Римарчук М.П.

На факультеті ведеться підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів “бакалавр”, “спеціаліст”, ”магістр”. У процесі навчання студенти мають можливість отримати робітничі професії: на першому курсі – слюсаря-ремонтника, на другому – водія автомобіля та тракториста-машиніста, на третьому – слюсаря з ремонту легкових автомобілів, на четвертому – слюсаря з ремонту складних агрегатів та систем. Після закінчення університету випускники разом з дипломом державного зразка отримують сертифікат підприємця.

На факультеті ефективно діє аспірантура та докторантура. Щорічно представляються до захисту 3-4 кандидатських та одна докторська дисертації. У 2004 році група співробітників факультету стала лауреатом державної премії Президента України серед молодих вчених. Факультет проводить велику наукову роботу з розвитку технічного сервісу АПК на Україні та країнах СНД. Щорічно за підсумками наукової роботи проводиться міжнародна конференція.

Факультет на протязі трьох років був організатором проведення другого туру всеукраїнської олімпіади з спеціальності “Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва”. Щорічно факультет проводить форум студентської молоді “Молодь та сільськогосподарська техніка у ХХІ сторіччі”.

Переважна більшість студентів мешкає у гуртожитку факультету, який знаходиться на Салтівському житловому масиві. У гуртожитку закріпився і плідно застосовується принцип студентського самоврядування.

При гуртожитку працює спортивний клуб факультету. Його регбійна команда бере участь у чемпіонаті України у вищій лізі. На спортивній базі гуртожитку проводиться календарні ігри команди “ТЕХ-А-С” та міжнародний турнір з регбі на Кубок ректора ХНТУСГ.

Студентське життя не обмежується стінами навчальних та наукових лабораторій а продовжується і за їхніми межами: у студентському клубі, гуртках за інтересами, гуртках художньої самодіяльності та команді КВК.

 

Ключові слова:
Яндекс.Метрика