Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Запрошення на навчання

Переглядів: 31424
Єдиний і провідний, елітний і успішний вищий навчальний заклад в Україні
інженерно - технічного сільськогосподарського профілю ІV рівня акредитації 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка 
 
Запрошує випускників коледжів, технікумів та старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів  
 
НА НАВЧАННЯ
 
за освітньо-професійними програмами 
БАКАЛАВР, СПЕЦІАЛІСТ, МАГІСТР  
 
За незалежним рейтингом ТОП -200 університет посідає 1 місце серед 17 аграрних ВНЗ України. Університет надає освітні послуги за міжнародними стандартами якості ISO 9001:2008, що підтверджується відповідним сертифікатом німецької фірми DQSGmbH, а також першим серед аграрних навчальних закладів України акредитований за найвищим IV рівнем. Це дозволяє готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста і магістра. Більш ніж 70% від загальної кількості студентів навчаються за рахунок держбюджету і отримують стипендію. Абітурієнти з числа сільської молоді мають право вступати поза основним конкурсом за квотою цільового прийому.
Університет має в своєму розпорядженні мережу бібліотек, лабораторії із сучасним устаткуванням, комп’ютерні центри та класи. В навчальному процесі використовуються сучасні освітянські технології. З 2014 року для бажаючих студентів проводиться фахова підготовка англійською мовою. Налагоджено тісну співпрацю з провідними вітчизняними та зарубіжними фірмами-виробниками, які надають новітнє обладнання власного виробництва для його вивчення.
 
Університет у вересні 2013 року став учасником Великої Хартії Університетів і вступив до спілки кращих ВНЗ Європи. Близько 500 студентів університету щорічно проходять стажування і навчальну практику на провідних профільних підприємствах США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Данії, Голландії, Австрії, Швейцарії та інших країнах терміном від 4 до 18 місяців. Це дозволяє, окрім знайомства з новітніми технологіями, удосконалити володіння іноземними мовами, що значно підвищує конкурентоспроможність майбутніх фахівців.

Це Ваш шанс бути успішними на вітчизняному та міжнародному ринках праці!

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика