Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Black Sea Science -2018

Опубліковано: 18.01.2018 ; Переглядів: 56
ФОТО
 

ПЗа дорученням Міністерства освіти і науки України повідомляємо, що на базі Одеської національної академії харчових технологій у березні 2018 року буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science -2018».

Науково-технічна співпраця ХНТУСГ з Німеччиною

Опубліковано: 12.01.2018 ; Переглядів: 319
ФОТО
 

Ось і минув ще один рік! Є що згадати - палітра подій та емоцій надзвичайно багата! Ми, озираючись назад, попрощалися з черговим відрізком часу, який пішов з нашого життя в архів. Згадуємо основні віхи і відмітини минулого року, але багато вже чого забули, а багато елементарно прогледіли, не надавши важливим подіям належного значення.

Ключові слова:

Розширення міжнародних зв’язків ХНТУСГ для проходження практики студентів у Швейцарії і князівстві Ліхтенштейн

Опубліковано: 12.01.2018 ; Переглядів: 297
ФОТО
 

Наприкінці минулого року, делегація ХНТУСГ ім. П. Василенка на чолі з ректором Олександром Нанкою згідно з договором про співпрацю між університетом та спілкою фермерів Швейцарії на запрошення приймаючої сторони відвідали кращі сільськогосподарські підприємства країни та князівства Ліхтенштейн.

Ключові слова:

Проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)»

Опубліковано: 10.01.2018 ; Переглядів: 164
ФОТО
 

Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10 жовтня 2017 року № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році», та з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка призначено базовим навчальним закладом із проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)».

Ключові слова:

Проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 208 «Агроінженерія»

Опубліковано: 5.01.2018 ; Переглядів: 274
ФОТО
 

Повідомляємо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 10 жовтня 2017 року № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка призначено базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 208 «Агроінженерія».

Ключові слова:

Зі спортом по життю!

Опубліковано: 29.12.2017 ; Переглядів: 430
ФОТО
 

В університеті завжди особливу увагу ректорат приділяє фізичному вихованню студентів. Завідувачем кафедри фізичного виховання та спорту професором Гриньом Л.В. створені всі умови для студентів щодо занять в спортивних секціях під керівництвом досвідчених тренерів.

Ключові слова:

Вітаємо Зайцева Юрія Олександровича з отриманням диплома доктора економічних наук!

Опубліковано: 29.12.2017 ; Переглядів: 784
ФОТО
 

28 грудня на засіданні Вченої ради ХНТУСГ відбулось урочисте вручення диплома доктора економічних наук Зайцеву Юрію Олександровичу, доценту кафедри обліку та аудиту, начальнику Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області.

Ключові слова:
RSS-матеріал

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика