«Студент року-2019» Володимир Воропай: «Це - не тільки моя нагорода! Це - заслуга всієї команди!»

10 квітня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбувся найочікуваніший та найзірковіший захід цієї весни -  «Студент року-2019».

У конкурсі брали участь найкращі студенти від кожного навчально-наукового інституту: Ірина Бобро - інститут бізнесу та менеджменту; Кирило Храмов - інститут технічного сервісу; Олексій Федюшко - інститут енергетики та комп’ютерних технологій; Вікторія Пишна - інститут механотроніки і систем менеджменту, Володимир Воропай - інститут переробних і харчових виробництв та Анастасія Устиченко - факультет технологічних систем і логістики.

      

      

 Компетентне та суворе журі обирало гідного Олімпу переможця за наступними критеріями: привітальна візитка-відео, конкурс ерудитів та творчий конкурс.

Головну нагороду дня отримав студент ННІ ПХВ – Володимир Воропай. Табличку зі званням «Краща підтримка» отримав інститут ЕКТ.

      

      

Після отримання статуетки Володимир поділився враженнями і висловив подяку усім причетним до цієї події:

- Все, що відбувається за останні місяці для мене якийсь кругообіх, до якого я не очікуванно потраплю. Відбувається щось неймовірне. ХНТУСГ - це другий дім для студента, якщо не перший. Студенти нашого інституту через творчі спрямування проводять в університеті більшу частину свого часу, тому важливо мати місце, де можна творити, обговорювати плани і просто відпочивати. Мені допомагало і керівництво інституту, і студенти. У нас є дух авантюризму, і це здорово. Це - не тільки моя нагорода! Це - заслуга всієї команди, яка брала участь у заході, тому дякую всім і кожному!

А ми, в свою чергу, вдячні всім, хто брав участь в цьому конкурсі; всім учасникам, хто вкладав свої сили, знання і талант, хто протягом довгого часу перемагав в олімпіадах і змаганнях і працював над тим, щоб стати кращим! Ви всі - переможці! Ви – молодці!