Велика родина ХНТУСГ!!!

Сьогодні, 13 квітня, відбувся День відкритих дверей у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка. Участь у заході взяли учні шкіл, технікумів та коледжів міста Харкова й області. Незважаючи на те, що зранку трохи дощило, це не завадило батькам та школярам приєднатися до відповідального дня, який в подальшому надасть змогу бути частиною великої родини ХНТУСГ. 

      

      

Відкрив захід та привітав гостей, а в майбутньому вступників ХНТУСГ, ректор Олександр Нанка та нагородив сертифікатами почесних гостей та співробітників закладу вищої освіти.

- Університет вже на протязі багатьох десятиліть тримає найвищу планку - постійно розвивається, йде в ногу з часом. Нам треба бути більш зібраними, відповідаючи на виклики. Життя зробило крок далі, з'явилася нова наука, нові апарати, нові методи - все це треба вбирати, щоб відповідати сучасності. Розвивається інформаційна та комп'ютерна технологія, - підкреслює Олександр Володимирович.

      

      

Наступним привітав присутніх заходу відповідальний секретар приймальної комісії, доцент, к.т.н. Сергій Скофенко.  

По закінченню офіційної частини заходу, учні були запрошені до аудиторій на другий тур Всеукраїнської університетської олімпіади вступників з української мови та літератури, математики, фізики, історії України і географії.

      

      

Також в цей день присутні куштували дуже смачну солодку вату та хруский поп-корн, який для них готували студенти та керівництво ННІ ПХВ.

Бажаємо всім успіхів та натхнення на шляху здобуття знань!