Увага, вступникам 2019 року!

Університетський Освітній центр «Вступ-2019» пропонує Вам пройти підготовку до складання ЗНО та отримати консультативну допомогу у підготовці до Всеукраїнської Університетської олімпіади вступників.

Освітні послуги підтверджено сертифікатами ISO 9001:2015.

      

Очна форма навчання. Підготовка до ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики, історії України. Заняття проводяться щосуботи, три пари (початок занять о 08.45, м. Харків, вул. Алчевських, 44, від м. Пушкінська 5 хвилин). Оплата за весь період навчання за всі дисципліни складає – 880 грн. Заняття проводитимуться до 25 травня 2019 року включно. В пакет освітньої послуги входить надання доступу до Університетської електронної бази системи відкритого навчання та контролю знань з математики, фізики, історії України– отримуєте додаткові 10 балів до конкурсного балу.

За участь у Всеукраїнській Університетській олімпіаді вступників можна отримати до 20 додаткових балів до одно з предметів ЗНО.

Олімпіади проводяться на базі нашого університету. Перша реєстрація відбудеться у День відкритих дверей – 16 лютого з 9.00 до 10.30.