Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Конференції

ХIII-й МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ МОЛОДІ "МОЛОДЬ ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА У XXI СТОРІЧЧІ"

Опубліковано: 20.04.2017 ; Переглядів: 362
ФОТО
 

6 квітня в актовій залі головного корпусу ХНТУСГ (за адресою: вул. Алчевських (Артема), 44) відбулося урочисте відкриття ХІІІ-го міжнародного форуму молоді “Молодь та сільськогосподарська техніка у XXI сторіччі”.

Ключові слова:

VIII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Опубліковано: 30.03.2017 ; Переглядів: 531
ФОТО
 

7 квітня 2017 року

«РИНКОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ЕКОНОМІКИ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

Присвячується 20-річчю Інституту бізнесу і менеджменту

ЧЕКАЄМО НА ВАШУ УЧАСТЬ!

Подивитись детальніше

Ключові слова:

РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА НАПРЯМКОМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА”

Опубліковано: 23.03.2017 ; Переглядів: 603
ФОТО
 

22 березня на базі Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком спеціальності “Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва”.

СЛОБОЖАНСЬКИЙ ГУМАНІТАРІЙ – 2017

Опубліковано: 18.03.2017 ; Переглядів: 221
ФОТО
 

На початку березня, відбулася традиційна міжнародна науково-методична конференція «Слобожанський гуманітарій – 2017», присвячена 100-річчю початку української національної революції. В конференції прийняли участь 65 учасників: викладачі, працівники бібліотек, наукові співробітники музеїв Слобожанщини. Конференція проходила на базі виставково-музейного центру університету.

З вітальним словом до учасників конференції на пленарному засіданні звернувся проректор ХНТУСГ, к.т.н., професор Жила Віктор Іванович, який в своєму виступі відмітив важливу роль гуманітарних дисциплін у формуванні громадянської позиції студентської молоді, вихованні любові до своєї країни, свого навчального закладу. Завідувач кафедри ЮНЕСКО професор Завєтний С.О. звернув увагу на необхідність формування патріотичної позиції студентської молоді в умовах сучасного розвитку України.

Член редакційно-видавничої групи Харківського тому серії «Реабілітовані історією», учасник виконання державної програми «Реабілітовані історією», проф. Москальов Б.Г. презентував опублікований в третій книзі матеріал про одного із директорів Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства Данило Євменовича Кудрю, учасника Першої світової війни, останнього командуючого Південно-Західним фронтом, активного учасника української національної революції, директора ХІМЕСГ у 1931-1932 рр. Автор вперше презентував світлини та розширену біографію Кудрі Д.Є.

Воронянський О.В., професор кафедри ЮНЕСКО, зупинився на важливих політичних проблемах сьогодення України, актуальності формування громадянського суспільства та взаємодії його з політичною владою.

СЛОБОЖАНСЬКИЙ ГУМАНІТАРІЙ – 2017

Опубліковано: 15.03.2017 ; Переглядів: 270
ФОТО
 

На початку березня, відбулася традиційна міжнародна науково-методична конференція «Слобожанський гуманітарій – 2017», присвячена 100-річчю початку української національної революції. В конференції прийняли участь 65 учасників: викладачі, працівники бібліотек, наукові співробітники музеїв Слобожанщини. Конференція проходила на базі виставково-музейного центру університету.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Опубліковано: 7.11.2016 ; Переглядів: 1285

 МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 
 
Н А К А З
 
м. Київ
 13     10      2015 р.                                                            №  1079
 
 
Про проведення Всеукраїнського
конкурсу студентських наукових робіт з
природничих, технічних та гуманітарних
наук у 2016/2017 навчальному році
 
Відповідно до пункту 4.1 розділу ІV Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 № 202, зареєстрованого у Міністерстві  юстиції України 13.03.2012 за № 389/20702, та з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання

МАТЕРІАЛИ МІЖВУЗІВСЬКОЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ ВИМОГИ ДО ФАХІВЦІВ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЇХ КАР’ЄРНОГО РОСТУ»

Опубліковано: 24.05.2016 ; Переглядів: 911

13 травня 2016 року кафедрою обліку та аудиту нашого Університету було проведено Міжвузівську науково-методичну конференцію на тему: «Сучасні вимоги до фахівців економічного профілю та перспективи їх кар’єрного росту».

У конференції прийняли участь викладачі та студенти Харківських ВНЗ, а також практикуючі бухгалтери та аудитори підприємств нашого регіону. Варто відмітити активну участь студентів єврогруп нашого Університету, які у своїх доповідях звернули увагу на важливість англійської мови для сучасного фахівця економічного профілю.

За результатами конференції було опубліковано Збірник тез доповідей викладачів та студентів, які приймали в ній участь.

Читати далі        

Ключові слова:
RSS-матеріал

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика