Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Архів - Травень 2017

Дата
28.05.2017

файл

Опубліковано: 28.05.2017 ; Переглядів: 6
ФОТО
 

18 травня 18 травня у ХНТУСГ ім. Петра Василенка пройшов XIV Всеукраїнський фестиваль художньої творчості «Софіївські зорі 2017», який було створено з метою активізації та популяризації творчої діяльності колективів аматорського мистецтва у вищих аграрних навчальних закладах І-ІУ рівнів акредитації.

Науковці ХНТУСГ у стінах ХНУ імені В.Н. Каразіна

Опубліковано: 28.05.2017 ; Переглядів: 19
ФОТО
 

25 травня кандидат с.-г. наук, доцент кафедри "Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова" Панкова Оксана Володимирівна прийняла участь у XLVI Міжнародній науково-практичній конференції «Використання лазерів в медицині та біології», що проходила у стінах Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Читати далі...

Ключові слова:

ТЕАТРАЛЬНЫЙ ДЕНЬ

Опубліковано: 28.05.2017 ; Переглядів: 29
ФОТО
 

Вже стало традицією відвідувати театри міста студентами під час навчання, особливо першокурсниками, адже це добра нагода краще пізнати наше місто. Характер впливу сценічного мистецтва на людину свідчить, що театр – це не тільки відображення дійсності, але й художня творчість, особлива практично-духовна діяльність людей. Ось чому, на думку К.Станіславського «театр є надзвичайнішим з усіх видів мистецтва».

Читати далі...

Ключові слова:
26.05.2017

Вітаємо І командне місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки серед магістрів та бакалаврів

Опубліковано: 26.05.2017 ; Переглядів: 126
ФОТО
 

17-19 травняЗ 17 по 19 травня. на базі Львівського Національного аграрного університету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки для магістрів та бакалаврів, в якій вже неодноразово приймають участь студенти нашого інституту.

Ключові слова:

Кафедра організації виробництва,бізнесу та менеджменту надає можливість отримати СЕРТИФІКАТ ПІДПРИЄМЦЯ

Опубліковано: 26.05.2017 ; Переглядів: 144
ФОТО
 

Студент, прийшовши на співбесіду до майбутнього працедавця, намагається з перших хвилин зарекомендувати та показати себе з кращої сторони, щоб отримати робоче місце та гідно конкурувати з іншими.

Ключові слова:

Участь студентів ННІ ЕКТ в олімпіаді з ТОЕ в НТУ «ХПІ»

Опубліковано: 26.05.2017 ; Переглядів: 38
ФОТО
 

З 17 по 19 травня на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки, в якій вже неодноразово приймають участь студенти нашого інституту.

Читати далі...

Ключові слова:

До ХНТУСГ завітали науковці з Університету Пенсильванії

Опубліковано: 26.05.2017 ; Переглядів: 185
ФОТО
 

22 травня з офіційним візитом до Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка завітали науковці з Університету Пенсильванії (США).

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика