Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Архів - Гру 7, 2017

Закінчила роботу експертна комісія у ХНТУСГ м. П. Василенка

Опубліковано: 7.12.2017 ; Переглядів: 545
ФОТО
 

З 5 по 7 грудня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка проводила свою роботу експертна комісія МОНУ з акредитації освітньо-професійної програми «Агроінженерія» спеціальності 208 «Агроінженерія».

Ключові слова:

WIX Filters MANN+HUMMEL

Опубліковано: 7.12.2017 ; Переглядів: 173
ФОТО
 

За результатами тестування, що було проведено в рамках спільної програми дій між ХНТУСГ імені Петра Василенка і компанією ТОВ "МАНН-ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА" співробітники кафедри "Оптимізація технологічних систем імені Т.П. Євсюкова": к.т.н., доцент Калюжний Олександр Дмитрович та асистент Гаєк Євген Анатолійович разом зі студенткою третього курсу ННІ Механотроніки і систем менеджменту Бойко Ангеліною відвідали завод WIX Filters MANN+HUMMEL в місті Хмельницький.

Ключові слова:

Увага!

Опубліковано: 7.12.2017 ; Переглядів: 38
фото
фото
Ключові слова:

Закінчила роботу експертна комісія МОН України

Опубліковано: 7.12.2017 ; Переглядів: 487
ФОТО
 

7 грудня закінчили роботу експертні комісії з акредитації освітньо-професійних програм «Економіка підприємства», «Облік і аудит» та «Менеджмент і адміністрування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Навчально-науковому інституті бізнесу і менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика