Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Архів - Гру 4, 2017

До Всесвітнього дня волонтера

Опубліковано: 4.12.2017 ; Переглядів: 168
ФОТО
 

Допомога ближньому є невід'ємною частиною людяності. 5 грудня вшановують волонтерів - людей, які безкоштовно допомагають нужденним. Наукова бібліотека пропонує ознайомитися з віртуальною інформиною, яка присвячена Всесвітньому дню волонтера.

Читати далі...

Ключові слова:

Участь магістрантів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні розробки в аграрній сфері»

Опубліковано: 4.12.2017 ; Переглядів: 481
ФОТО
 

Магістранти 65 ПТм групи спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мали чудову нагоду провести апробацію результатів своїх магістерських досліджень на Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні розробки в аграрній сфері», яка відбулася 29 листопада.

Ключові слова:

ІІ етап загальноуніверситетського турніру з історії

Опубліковано: 4.12.2017 ; Переглядів: 250
ФОТО
 

30 листопада в нашому університеті відбувся Фінал загальноуніверситетського студентського турніру з історії, організатором якого була кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін.

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика